Естетско Црево – SWB KS-10

Естетско Црево

12 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003947 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР! Естетско црево за сокривање на кабли.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра