Диск ССД – SSD 2.5″ Apacer Panther 120GB SATA III 6GB/s

SSD ДИСК

750 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003783 Категорија

Опис

AS340 PANTHER Капацитет: 120 GB / 240 GB / 480 GB / 960 GB Интерфејс: SATA III 6 Gb/s NAND блиц: 3D TLC Секвенцијално читање: 120 GB: до 550 MB/s 240 GB: до 50 MB/s до 540 GB s 960 GB: до 550 MB/s

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра