Конектор – SPK-4CR

Конектори

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003687 Категорија

Опис

Спикон конектор 4-пински женски.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра