Конектор – SMA-007

Конектори

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004608 Категории ,

Опис

СМА Машки конектор во БНЦ Машки конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра