Конектор – SMA-001

Конектори

82 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004604 Категории ,

Опис

СМА Машки конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра