Конектор/Адаптер – GCHD-MM15P

Конектори

85 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Конектор 1- VGA МАШКО Конектор 2- VGA МАШКО

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра