SEC-DVR202S

ДВР Снимач

4,000 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002200 Категорија

Опис

Марка König
Тип DVR
Видео влезови 4
Влезни конектори BNC
Видео излези 1
Излезни конектори BNC
Аудио влезни канали Нема
Аудио влезни конектори Нема
Аудио излезни канали Нема
Аудио излезни конектори Нема
Аудио канали за снимање Нема
Компресија MJPEG (.mpe .mpeg .mpg)
Максимум фрејмови при снимање 50
LAN Поддршка Не
Network Интерфејс Нема
IE Remote Преглед Не
PTZ Контрола (RS485) Не
Аларм Motion Detection
Софтвер Да
Далечински Управувач Да
Хард Диск капацитет До 1 TB
Напон 12DC V
USB Да
Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра