SEC-CAM11

Камера за видео надзор

1,800 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002199 Категорија

Опис

Марка König
Tип Камера
Чип за слика CMOS
Куќиште за Внатре + Надвор
Број на LED Нема
PTZ Интерфејс Не
Слика Во ноја
Резолуција 420 Линии
Леќа 3,6 mm
Заштита од вода и прашина IP44
Напон 7,5 V
Тип на напон DC
Конекција RCA Женски
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра