Камера – SEC-CAM11

Камера за видео надзор

1,800 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002199 Категорија

Опис

Марка Konig Tип Камера Чип за слика CMOS Куќиште за Внатре + Надвор Број на LED Нема PTZ Интерфејс Не Слика Во ноја Резолуција 420 Линии Леќа 3,6 mm Заштита од вода и прашина IP44 Напон 7,5 V Тип на напон DC

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра