SEC-CABLE10300

Кабел во Котур

25 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002947 Категории ,

Опис

RG59 WHITE COMBO + 2*0,75 POWER CABLE

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра