Кабел со Конектори – SEC-CABLE4 Powermaster Power F To 4x Power M

Конектори

125 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002727 Категории ,

Опис

Кабел адаптер, конектор 1- 5.5 х 2.1 мм, конектор 2- 4 х 5.5 х 2.1 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра