Видео Балун – SEC-BLN21

Видео балун

695 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009987 Категорија

Опис

• Конектори: BNC / RJ45 • Видео ниво: 1V p-p, 75Ohm • Пренос на далечина: ± црно бело 500m, во боја 300m • Кабел: Twisted Pair CAT5 (AWG24)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра