Кабел со Конектори – SEC-CABLE2 Powermaster SL-DC554 Power F TO 2X Power M Cable

Кабли и Конектори

70 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008150 Категории ,

Опис

Кабел адаптер, конектор 1- 5.5 х 2.1 мм, конектор 2- 2 х 5.5 х 2.1 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра