Продолжен Кабел – Power Protector Gembird Power Cube 1.8m 16A 5 Sockets

SPG3-B-6 Power Cube surge protector 6ft

550 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002704 Категорија

Опис

Продолжен кабел со пренапонска заштита.

  • Пренапони на струја и потиснување на прекумерен напон: ги штити компјутерите и другата канцелариска/домашна опрема од штетни бранови на струја и скокови
  • 5 AC приклучоци германски тип
  • Автоматски прекинувач 16А
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра