Кабел со Конектори – PC-LA56 (DC 5.5×1.7mm)

Кабли со Конектрои

230 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008242 Категорија

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 1.7 mm х Дијаметар 5.5 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра