Кабел со Конектори – PC-LA103

Лаптоп кабел

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 5.0 mm х Дијаметар 7.4 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра