Конектор – DSC-025 VLCP52805M

Computer D-Sub 25-Pin Male Metal

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003268 Категории ,

Опис

D-SUB 25-пински Машки конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра