Кабел со Конектори – PC-LA102

Кабли со Конектори

150 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Кабел со конектор за напојување. Дијаметар 1.7 mm х Дијаметар 4.8 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра