Печ Панел – Patch Panel 24port Lanberg Cat6 Rack Mount 1U

Patch Panel 24port

1,590 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005443 Категорија

Опис

  • 24 портен незаштитен RJ-45 печ панел категорија 6e.
  • Идентификувајте ги портите во форма на нумерирани полиња.
  • Дизајниран за кабинети 19 инчи.
  • Висина: 0,5 U.
  • Приложен панел за управување со кабли.
  • Универзални IDC/LSA конектори во согласност со T568A/B.E10
Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра