Маркер – OFC-ED300-BK

Маркер

75 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005859 Категорија

Опис

Марка: Ширина на линијата за обвивка: 1,5-3 мм.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра