Маркер – CMP-MARKER20

K?NIG CD/DVD Маркери

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005930 Категорија

Опис

Марка Konig Број на маркери 4 Бои Црна / Сина / Зелена / Црвена

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра