Лупа – Nedis MAGL2WT Magnifying Table Lamp 3 Diopter 6500K 9W 720 lm White

Lens strength: 3 Diopter | 6500 K | 9 W | 720 lm | White

3,950 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005723 Категорија

Опис

• Издржлив и штедлив SMD LED модул со ладно бело дневно светло
• Стаклена леќа со 3 диоптри и 1,75x зголемување
• Флексибилната вртлива рака може да се прицврсти на биро, маса или друга површина
• Цврста стегалка за маса со дебелина од 6 cm
• Хоризонтално вртење налево и надесно за 260° за да го зумирате секој детал од различни агли
• Вертикално вртење нагоре и надолу: 210° за зумирање на кој било детал
• Заштитна капа – За заштита на објективот кога е надвор од употреба

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра