Сијалица – MAG-LAMP21BULB MLSB22WT5

Magnifier Spare Lamp MAG-LAMP21

490 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 002545 Категории ,

Опис

Резервна сијалица, погодна за MAG-LAMP21. Општи информации • Моќност: 22 W

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра