Конектор – LUM-WBTORR

Конектори

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002082 Категорија

Опис

RCA Женско за на шасија, црвена боја.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра