Лед Лента – LT-98 LED lenta za SONY 40″ A

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004533 Категорија

Опис

Должина: 379mm 5 Диоди / 3V Во телевизорот има: LT-98/A x5 + LT-99/B x5

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра