Лед Лента – LT-54 LED Лента за Adler 32″ 3

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002887 Категорија

Опис

Должина 594mm 9 диоди / 6V Во телевизорот има 3 ленти.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра