Лед Лента – LT-295 LED Lenta za PHILIPS 65″ R

PHILIPS 65"

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100692 Категорија

Опис

Должина: 665mm 7 ДИОДИ / 3V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра