Лед Лента – LT-278 LED Lenta za VOX 32″ -5

VOX 32"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100564 Категорија

Опис

Должина: 574mm 6 диоди / 3V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра