Лед Лента – LT-270 LED Lenta za Vivax 48″ R

Vivax 48"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100574 Категорија

Опис

Должина : 471mm 7 Диоди / 3V Сетот содржи : LT-269 / VIVAX 48" L x 5 LT-270 / VIVAX 48" R x 5

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра