Лед Лента – LT-268 LED Lenta za FOX 32″ -3

LED Lenta za FOX 32"

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100800 Категорија

Опис

Должина: 598mm 7 диоди / 3V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра