Лед Лента – LT-24 LED Lenta za LG 32″ LGIT B

LED Позадинско Осветлување

280 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 010181 Категорија

Опис

LED Лента за LG 32" LGIT B Должина: 590mm Напон на диодите: 6V Диоди на лентата: 6 LED

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра