LT-04 LED Lenta za VIVAX 32″ so 6 LED diodi

LED Позадинско Осветлување

350 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010177 Категорија

Опис

LED Лента 32″ со 6 диоди 3V

Должина: 590mm

Модели на телевизори кои ја користат лентата: 

1.VIVAX 32″

2.GRUNDIG 32″

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра