mk Macedonian

LT-01 LED Lenta za VESTEL 32″ so 11 Diodi

LED Позадинско Осветлување

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010182 Категорија

Опис

LED Лента VESTEL 32″

Ладно Бела

Напојување: 36V
Димензии: 575mm / 11 диоди / 3V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра