Кабел за Звучници – LSP-060 VLAR26503B100

Speaker Cable on Reel 2x 0.35 mm? 100 m Black

13 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003482 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!!! NEDIS обезбедува совршена електронска дополнителна опрема за поврзување на вашата потрошувачка електроника како што се звучници, засилувачи и звучни системи. Нашите производи пренесуваат сигнали со врвен квалитет за одличен звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра