Кабел за Звучници – LSP-050LC Goobay Speaker Cable Transparent CCA 2×1.5mm 15019

Speaker cable transparent CCA

26 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003349 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!!! GOOBAY обезбедува совршена електронска дополнителна опрема за поврзување на вашата потрошувачка електроника како што се звучници, засилувачи и звучни системи. Нашите производи пренесуваат сигнали со врвен квалитет за одличен звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра