Кабел за Звучници – LSP-032 GB-SKU: 27521 Goobay Speaker cable white CCA 2 x 0.75 mm2

100 m spool, cable diameter 2 x 0.75 mm2

14 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 009755 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!!! Goobay обезбедува совршена електронска дополнителна опрема за поврзување на вашата потрошувачка електроника како што се звучници, засилувачи и звучни системи. Нашите производи пренесуваат сигнали со врвен квалитет за одличен звук.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра