mk Macedonian

LSP-013

Кабел (во котур)

10 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003387 Категорија

Опис

2 x 0.50 mm2

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра