Letkum Puctec ZD-701 100W

100W

820 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100834 Категорија

Опис

Big Power Soldering Iron 200 W-Power Soldering Iron 100 W-High power electric
soldering iron

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра