Сијалица – LED so Senzor 12W 6500K

LED Сијалица со сензор

220 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 010270 Категорија

Опис

ЛЕД СИЈАЛИЦА – Моќност:12W – Часови: 30 000 – ЦЦТ: 6500K – Лумени: 960

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра