Лед Лента – LED Strip 4209 5050 30 SMD/M 7.2W/m 6000K Водоотпорна

Лед Лента

120 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005728 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДЕН МЕТАР!
5050 30 SMD/M 7.2W/m 6000K Водоотпорна

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра