Диода – LED Diodi za LED TV 3528 6V

ЛЕД диоди за ЛЕД ТВ

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010175 Категории ,

Опис

Мoдел: 3528 Напон: 6V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра