ЦЦФ Неонка – Lamp-CCF720ММ 32”

Неонка за LCD Монитор

750 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008649 Категорија

Опис

CCF Неонка 720mm за 28 инчен LCD дисплеј

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра