ЦЦФ Неонка – Lamp-CCF485ММ 22”

Неонка за LCD Монитор

490 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008647 Категорија

Опис

CCF Неонка 485mm за 22 инчен LCD дисплеј

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра