L4916

Интегрални Кола

140 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007414 Категорија

Опис

+ Filter, +8,5V, 0,25A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра