L387-SGS

Интегрални Кола

75 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007413 Категорија

Опис

lo-drop, +5V, ±4%, 0,5A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра