L293N-ST

Интегрални Кола

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 097911 Категорија

Опис

4-Kanal/Channel Motor-Tr., 1A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра