L293D-ST

Интегрални Кола

70 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008169 Категорија

Опис

4-Kanal/Channel Motor-Tr., 1A

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра