Термо Собирачко Црево – KKZWD 25.4

Shrinkable Tubes 25.4 mm 5.00 m Black

160 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004880 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра