Термо Собирачко Црево – KKZW 50.8/0.5

Shrinkable Tubes 50.8 mm 0.50 m Black

295 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004881 Категорија

Опис

Огноотпорно термособирачко црево, кое по загревањето го намалува својот пречник на половина.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра