KIA7640AP-KEC

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006161 Категорија

Опис

AM/FM IF PROCESSOR

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра