KIA7313AP-KEC

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006159 Категорија

Опис

14V/0,7W

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра